Menu Zavřeno

Workshop – Keramika pro každého

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 01/05/2019 - 02/05/2019
14:30 - 17:30

Místo konání
Učebny Bieblova

Kategorie


Pro koho je kurz určen?

Pro děti, dospělé i seniory, kteří rádi tvoří. Rádi aktivně tráví čas a chtějí se bavit a relaxovat v kruhu stejně naladěných přátel. Budeme tvořit, rozvíjet kreativitu, fantazii a estetické cítěná a rodinnou atmosféru.

Co se naučíme?

Naučíme se základním technikám a postupům při práci s hlínou, vyzkoušíme si klasické zpracování i točení na kruhu, ukážeme si jak dekorovat keramiku. Jak pracovat s glazurou, jak zdobit keramiku různými jinými materiály a  technikami ( prořez, engob, obtisky, sklíčka, razítka, aj.) Naučíme se krásnému řemeslu, které vzniklo před staletími, zjistíme,  jak vznikala keramika dříve, a jak jí používali naší předkové.  Budeme pracovat s jedním s nejstarších a nejúžasnějších materiálů na zemi, s hlínou. Ona sama, bude  jako motivační prvek probouzející vaši tvořivou mysl, budeme odkrývat další dimenzi vaší osobnosti, kterou by jste jinak nepoznali.

Minimální počet účastníků pro otevření kurzu:   4

Maximální počet účastníků:  8 

Rozsah kurzu:  4 hodiny

Co bude pro Vás připraveno?

Suroviny na výrobu keramiky, pomůcky a nástroje

Co si musíte přinést sami? 

Ručník, pracovní oděv, přezuvky a dobrou náladu

Jak to bude probíhat?

Po přihlášení na kurz budete informování o přijetí přihlášky a po naplnění kurzu na minimální počet účastníků obdržíte podrobné pokyny ke konání kurzu a pro úhradu kurzovného.

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Přejít k navigační liště