Menu Zavřeno

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak si mohu kurz koupit?

Pokud jste si již vybrali kurz z naší nabídky, klikněte na tlačítko „koupit“. Vzápětí vám přijdou na email informace k platbě. Nejpozději do 14 dnů, musí být platba připsaná na náš účet.

Kdy je moje objednávka platná?

Objednávka je platná po jejím plném uhrazení. Po zaplacení vám přijde email, ve kterém vás budeme informovat o proběhlé platbě. Zároveň v něm zrekapitulujeme, co vše budete potřebovat k zahájení kurzu.

Je moje objednávka závazná?

Jakmile zatrhnete souhlas s obchodními podmínkami a odešlete objednávku, je uzavřená „kupní smlouva“ a objednávka závazná.

Nemohu kurz absolvovat, jak můžu odstoupit od smlouvy?

Máte právo do 14 dnů od zakoupení kurzu od smlouvy odstoupit. Zjistíte-li, že nemůžete kurz absolvovat, oznamte nám to prosím co nejdříve, aby si mohl místo v kurzu zakoupit někdo jiný.

Jakým způsobem mohu vrátit zakoupený kurz?

Pošlete nám nejpozději do 14 dnů od nákupu e-mail s žádostí o zrušení kupní smlouvy. Pokud jste použili při nákupu slevový kód, je nutné zaslat i číslo slevového kupónu. Slevový kupón zneplatníme a částku, kterou jste skutečně zaplatili, vám vrátíme na váš účet. Je-li začátek kurzu dříve, než za 14 dnů od zakoupení, potom se doba pro vrácení peněz řídí podle článku IV. a V. Organizačního řádu.  Poukaz můžete vrátit do 14 dnů od zakoupení; nejpozději do doby než bude kurz zahájen. Po zahájení kurzu není možné od smlouvy odstoupit. Není samozřejmě možné si v pátek koupit víkendový kurz, nenastoupit do něj a v pondělí se pokusit poukaz vrátit. Po zahájení kurzu již není možné smlouvu zrušit a platbu vrátit zpět.

Mohu kurz darovat, může mne někdo v kurzu zastoupit?

Je to samozřejmě možné, kurz může absolvovat kdokoliv místo vás. Je nutné, aby dotyčný zástupce nastoupil do kurzu od samého začátku. Není možné, abyste v kurzu začali, a dotyčný pak místo vás v kurzu pokračoval. Určitě je dobré, když se předem poradíte a zkonzultujete s námi další možnosti, (třeba posunutí termínu na jiný kurz a podobně). Vždy existují další možnosti, záleží na domluvě.

Chcete–li dát kurz někomu jako dárek, zvažte předem, zda pro něj bude kurz vhodný. Obdarovaný by měl být informován, kdy kurz začíná a co do kurzu bude potřebovat. Především je nutné vědět, zda má obdarovaný o kurz zájem.

Jsme skupina, dostaneme slevu?

Ano, pokud jste skupinka minimálně 6 osob, (rodinní příslušníci, kamarádi, firma) upravujeme cenu individuálně. Vždy s ohledem na náklady kurzu a počet osob.

Přejít k navigační liště