Menu Zavřeno

KDO JSME

Vítáme Vás na stránkách Společnosti pro kreativní život, z.s.

Jsme nezisková organizace,  své aktivity soustředíme především do oblasti využívání volného času dětí i dospělých. Provozujeme volnočasová centra pro celou rodinu v Ostravě, Hlučíně a Vratimově.

Pomáháme smysluplně využívat volný čas dětem a mládeži, dospělým, rodičům i prarodičům.

Pořádáme kroužky, kurzy, semináře, přednášky a školení pro malé i velké. Na naše kurzy může přijít v podstatě celá rodina.

Máme skvělou,  plně vybavenou kuchyni, kde můžete trénovat své kuchařské a cukrářské umění, pod vedením odborníků na kuchařské a cukrářské řemeslo. Pořádáme kurzy vaření a pečení. Naši kuchaři a cukráři naučí řemeslu i nezasvěcené laiky.

Naše dílny v řemeslném centru, jsou vybaveny profesionálním nářadím. Můžete se zde naučit různým řemeslným technikám. Nebo si můžete dílnu na pár hodin pronajmout, a vyrobit nebo opravit si zde jakýkoliv vlastní výrobek z doneseného materiálu. Máme zde šikovné řemeslníky, odborníky z různých oborů, kteří vám budou nápomocni, když si nebudete vědět rady.

Jsme také zřizovatelé a provozovatelé Miniškoliček „U ptačího stromu“, pro děti od 1 do 6 let. Postaráme se o vaše děti s maximální péčí. Nezáleží na tom, jestli potřebujte pohlídat pravidelně, či jednorázově, na hodinu, nebo na celý den. Můžeme vám pohlídat dítě, třeba když budete zrovna studovat v některém z našich kurzů.

Pomáháme dětem a rodičům najít záchytný bod, při řešení problémů v oblasti pedagogické, sociální a psychologické. Otevřeli jsme pro vás psychologickou a psychoterapeutickou ordinaci. Naši odborníci dokáží pomáhat nejen dětem, ale i dospělým.

Ve našem studiu MaDi, nabízíme kurzy, semináře a cvičení pro nastávající maminky.

Pokud jste zvědaví na naše další aktivity, rádi vás přivítáme v našich volnočasových centrech. Adresy najdete na našich webových stránkách www.spkz.cz , v oddíle kontakty, nebo na Facebooku https://www.facebook.com/kreativOV/

Těšíme se na vás

Ředitel SPKŽ  Petr Vašek

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přejít k navigační liště